18.12.2023 12:35

Запрошуємо відвідати фотолокацію “Зимова історія”

6580205962752__IMG_9409.JPG

Різдвяні свята – час щирих емоцій і моментів, які хочеться зафільмувати, щоб з часом переглядати фото, та занурюватися у приємні спогади.

Саме для цього, Кобеляцький центр культури і дозвілля підготував різдвяно-новорічну фотолокацію “Зимова історія”: затишний камін та крісло з пледом, різдвяна ялинка, та яскраві гірлянди – все, для того, щоб жителі та гості громади мали змогу зробити оригінальні новорічні кадри. Малечу чекає казковий герой Пряник з мультфільму «Шрек» та чудернацький олень, а поштова скринька готова приймати листи з найзаповітнішими мріями.

Запрошуємо всіх, від великого до малого, завітати до Центру культури і дозвілля у будні дні з 08:00 до 16:30, аби залишити на фотознімках приємні моменти, які будуть для Вас доброю згадкою на довгі роки.

IMG_9409.jpg IMG_9411.jpg IMG_9412.jpg