15.12.2023 16:29

У турнірі «Гірник-спорт CUP» наші футзалісти здобули перемогу

657c62c1baee4__image_6487327-(7)_1.jpg

Днями відбувся турнір «Гірник-спорт CUP» з футзалу серед команд юнаків 2015 років народження, який проходив в м. Горішні Плавні. Участь у змаганнях взяло 8 команд: «Лідер» м. Кобеляки (тренер С.Калитка), «Гірник-Спорт» м. Горішні Плавні, «Дніпро» м. Світловодськ, КДЮСШ м. Світловодськ, «Горпинка» м. Полтава, «Голден-Ігл» м. Полтава, ФК «Полтава» м. Полтава.

За результатом ігор команда «Лідер» потрапила до малого фіналу де зустрілася з командою ФК «Полтава». Матч закінчився з рахунком 1:3 на користь команди суперника.

Наступною була гра за 3 місце проти команди «Дніпро» м. Світловодськ, яку наші юнаки виграли з рахунком 4:2. У підсумку – 3 місце у малому фіналі.

На завершення всі команди турніру були нагороджені кубками та медалями за призові місця та за участь у змаганнях. Нагороду за кращого гравця турніру отримав – вихованець Кобеляцької ДЮСШ – Калитка Нікіта.

image_6487327-(7).jpg