14.12.2023 15:23

Реалізовано проєкт «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку»

657b01bda6d2d__4.jpg

13 грудня у Полтавському художньому музеї відбувся обласний форум «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку».

До участі у форумі долучилися громади Полтавщини, які безпосередньо взяли участь у проєкті. Кобеляцьку громаду представляли заступниця міського голови Олена Стаднікова та головний спеціаліст сектору економіки Марина Пелюхня.

Проєкт Кобеляцької громади «Покращення екологічно – безпечного середовища на території Кобеляцької громади» презентувала Олена Стаднікова. У своєму виступі пані Олена розповіла про виклики й ризики, які траплялися, та користь реалізованої ідеї для жителів громади.

На звершення Олена Володимирівна привітала усіх учасників проєкту та висловила щирі слова вдячності Міжнародній організації з міграції ООН, БО «Світло надії» та Уряду Канади за чудову можливість, яку вони надають для розвитку громад.

У рамках форуму учасники також ділилися своїми спогадами про участь проєкті, презентували свої плани на майбутнє, долучалися до дискусійних панелей.

На завершення представники МОМ поділилися інформацією про поточні проєкти.

Не зупиняємося на досягнутому. Крокуємо далі. Масштабуємо ідеї розвитку громади.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg