11.12.2023 13:46

Стоп насильство

6576f6b52d782__фото.jpg

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, протидії торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми, фахівцями відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради у селах Озера, Морози, Лебедине та Підгора проведено інформаційну кампанію під час якої роз’яснено алгоритм дій протидії домашньому насильству. Надано контактні телефони відповідних служб, зокрема Національної поліції, за якими громадяни можуть отримати консультативну допомогу.

Серед мешканців вищезазначених населених пунктів розповсюджено листівки, буклети: «Стоп насильство» та «План безпеки».

фото-1.jpg