11.12.2023 11:54

Головне із засідання виконавчого комітету

6576dc6746279__Виконком.JPG

Сьогодні, 11 грудня, в.п. міського голови-секретар ради Василь Фещенко провів засідання виконавчого комітету міської ради.

Участь у роботі засідання взяли заступники міського голови Сергій Омельченко, Олена Стаднікова та Михайло Брейко, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Олена Постольник, керівники відділів апарату виконавчого комітету міської ради, питання яких було внесено до порядку денного.

У ході роботи засідання були одноголосно підтримані питання виділення матеріальних допомог військовослужбовцям у сумі 55 тис. грн - по 7-ми заявах, та на лікування (оперативні втручання) жителям громади - по 19 заявах на суму 148 тис. грн.

Також було погоджено список осіб, які потребують отримання соціальних послуг, які надаються спеціалістами Центру надання соціальних послуг.

Окрім того, було надано дозвіл на торгівлю ялинками, затверджено акти з обстеження земельних насаджень (кронування дерев) та підтримано майнові питання.

1.jpg 2.jpg 3.jpg