09.12.2023 12:20

Підготовка за засідання виконавчого комітету

65743f6ee0ab0__2.jpg

У п’ятницю, 08 грудня 2023 року, під головуванням заступниці міського голови Олени Стаднікової відбулися засідання робочих комісій з опрацювання документів поданих жителями громади на отримання одноразових матеріальних допомог.

Участь у роботі засідань взяли працівники відділу соціального захисту населення апарату виконавчого комітету, депутати міської ради, представники закладів охорони здоров’я, третього відділу Полтавського РТЦК та СП.

Члени комісій детально ознайомилися з пакетами документів на отримання грошових допомог від військовослужбовців (7 заяв) та від жителів громади (19 заяв).

Члени комісії погодили всі переглянуті заяви, які надійшли до міської ради з 01 грудня поточного року та стосувалися виділення коштів на проведення тяжких оперативних втручань в тому числі проведення операцій онкохворим, проходження курсу хіміотерапії, а також, на лікування інших особливо тяжких захворювань; та для проведення лікування та реабілітації громадянам учасникам бойових дій тощо

Відповідні пакети документів будуть подані на розгляд чергового засідання виконавчого комітету.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg