07.12.2023 08:54

Шановні депутати, працівники та ветерани місцевого самоврядування!

65716c292588c__eaf7c336c535acd8c9c21114de0a8980.jpg

Сьогодні, 7-го грудня, наше професійне свято, яке святкується в нелегких умовах. Війна об’єднала працівників місцевого самоврядування навколо спільної мети – стати надійним тилом для наших захисників, опорою для внутрішньо переміщених осіб та всього населення громади.

Саме представники місцевого самоврядування, знаходячись найближче до людей, найкраще знають їх проблеми та намагаються вирішити їх. Саме вони представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного бути почутим.

З нагоди свята щиро дякую усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам за сумлінну і самовіддану працю та високий професіоналізм!

Єднаємось та працюємо далі задля розвитку нашої громади та перемоги України!

Зі святом вас!

З повагою - в.п.міського голови-секретар ради                                    Василь ФЕЩЕНКО