06.12.2023 12:03

Шановні воїни Збройних Сил України!

657047d6f3d95__maxresdefault.jpg

Шановні воїни Збройних Сил України!

Від усієї Кобеляцької громади, від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України.

У цей нелегкий час, ризикуючи власним життям, українські військові гідно та віддано служать своєму народові, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої держави. Серед бійців чимало і наших земляків, деякі з них, на жаль не повернулися. Тож схилімо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава! Низький уклін сім’ям Героїв.

Найщиріші вітання шлемо тим, хто сьогодні метр за метром боронить нашу українську землю! Дякуємо за те, що тримаєте фронт, звільняєте міста і села.

Бажаємо вам міцного здоров’я та незламної волі, сили духу та незгасимої енергії, благополуччя та добробуту! Повертайтеся живими наші славні бійці! Нехай кожна родина дочекається своїх Захисників та Захисниць!

З повагою –

В.п.міського голови-секретар ради                                           Василь ФЕЩЕНКО