06.12.2023 11:42

Відкриття меморіальної дошки Максиму Шевченку

657044ca7e901__Слайд1.JPG

Днями, у селі Кунівка відбулася важлива для людських сердець подія – відкриття на будівлі Ліщинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів меморіальної дошки в пам'ять колишнього випускника, сержанта десантно-штурмових військ Збройних Сил України - Максима Шевченка. Герой загинув 28 червня поблизу м. Слов’янськ Донецької області, захищаючи Україну від окупантів. У нього залишилися батьки, дружина та двоє донечок.

На урочистій церемонії були присутні рідні та близькі полеглого, а також духовенство і керівництво Кобеляцької територіальної громади..

Максим віддав найдорожче – своє життя. Відтепер пам’ятний знак на стіні школи буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про його патріотизм і героїчний подвиг.

Присутні, схиливши голови у хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті всіх загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.🇺🇦🇺🇦