04.12.2023 13:50

Кобеляки попрощались з Героєм Віталієм Брагіним

656dbd0414107__3.jpg

Сьогодні, 4 грудня 2023 року, жителі Кобеляцької громади попрощалися з військовослужбовцем Віталієм Брагіним, який загинув на війні.

Віталій був призваний третім відділом Полтавського РТЦК та СП Полтавської області на військову службу, служив водієм-електриком відділення самохідного артилерійського взводу самохідної артилерійської батареї військової частини А2802.

Матрос Віталій Брагін загинув 25 листопада під час виконання обов’язків військової служби в районі населеного пункту Кринки, що на Херсонщині.

До спільної молитви за упокій душі спочилого воїна разом із духовенством, рідними, небайдужими громадянами долучилися представники Кобеляцької міської та Білицької селищної рад. Оскільки останнє місце проживання Віталія було с. Бутенки сусідньої Білицької громади.

Після завершення панахиди домовину з тілом захисника прощальною ходою пронесли центральною вулицею міста Кобеляки. Перехожі на знак подяки Віталію за подвиг ставали на коліна.

Поховали військовослужбовця з усіма почестями на міського кладовища.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Низький уклін, честь та шана Герою!

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg