01.12.2023 13:08

Результати опитування щодо перейменування села Чкалове

6569bec83ccc4__Слайд1.JPG

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на території Кобеляцької громади, а саме серед жителів с. Чкалове Підгорянського старостату, в період з 12 жовтня по 10 листопада 2023 року проходило опитування щодо зміни назви населеного пункту в електронному вигляді на платформі E-DEM, за допомогою гугл-форми та у паперовому вигляді.

За 30 календарних днів, саме стільки тривало опитування, участь взяло 60 респондентів, це 40% від загальної кількості жителів села. Відповідно даних станом на 17 жовтня 2023 року у с. Чкалове офіційно зареєстровано 150 жителів.

Усі респонденти, які взяли участь в опитування, підтримали пропозицію повернути селу історичну назву – Єднання.

Остаточне рішення у цьому процесі за Верховною Радою України.