29.11.2023 16:32

Головне із засідання виконавчого комітету

65674b64166dd__1.jpg

На засіданні Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, яке провів виконуючий повноваження міського голови-секретар ради Василь Фещенко було розглянуто близько 50 питань.

У ході роботи були розглянуті питання роботи комунальних закладів громади, а саме члени виконкому погодили звіт про виконання фінансового плану Кобеляцького центру первинної медико-санітарної допомоги.

Окремо були обговорені та підтримані питання, які стосувалося надання матеріальної грошової допомоги військовослужбовцям ЗСУ та жителям громади на лікування й оперативне втручання.

Ухвалено рішення, які стосувались благоустрою громади, роботи комунальної сфери та ряду майнових питань.

Окрім того, розглянуто питання, які направлені на захист прав дітей, роботи опікунської ради та надання соціальних послуг.

1.jpg 2.jpg 3.png