29.11.2023 13:31

Старт проєкту «Курс на Незалежність 2.0» у Кобеляцькій громаді

6567210741744__5.jpg

Продовженням реалізації грантової програми «Курс на Незалежність 2.0» є двостороннє підписання договорів між Кобеляцькою міською радою та підприємцями - переможцями проєкту.

Ця подія відбулася днями у стінах міської ради. Троє місцевих підприємців: Ірина Проскура, Руслан Коджаров та Олександр Шевцов підписали договори на надання благодійної допомоги у вигляді продуктів харчування для жителів Кобеляцької громади.

Підписання відбулося в присутності регіонального координатора проєкту «Курс на незалежність» Наталії Левонтівцевої та заступників міського голови Олени Стаднікової й Сергія Омельченка.

Нагадуємо, що проєкт організований завдяки співпраці українського бізнесу та німецького банку розвитку: Агропромхолдингу «Астарта-Київ» та Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft mbH. Партнером з впровадження є Благодійний фонд «Повір у себе».

Бажаємо нашим переможцям успішної реалізації соціально-значущого проєкту та розвитку власного бізнесу на благо Кобеляцької громади.

1.jpg 2.jpg 4.jpg 5.jpg