29.11.2023 13:03

Інформація щодо приватизації частини адмібудівлі за адресою: м. Кобеляки, вул. Успенська, 1

65671abf35a64__RAS001-UA-20230614-97407-1.jpg

Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях оголошено про проведення онлайн-аукціону з приватизації частини адміністративної будівлі за адресою: м. Кобеляки, вул. Успенська, 1.

Заступником міського голови Сергієм Омельченком направлено до Фонду державного майна України й ФДМУ по Полтавській та Сумській областях листи за підписом керівництва міської ради та представників депутатського корпусу з проханням розглянути питання про безоплатну передачу даного приміщення у комунальну власність Кобеляцькій міській раді, а у разі неможливості задоволення даного звернення, відтермінувати проведення онлайн-аукціону, щоб на черговій сесії Кобеляцької міської ради виділити додаткові кошти для участі в аукціоні.

На даний час відповіді на звернення не отримано. Прийом заявок для участі в онлайн-аукціоні триватиме до 03 грудня 2023 року. Онлайн-аукціон відбудеться 04 грудня 2023 року.

Більше інформації щодо приміщення за посиланням: https://www.spfu.gov.ua/ua/regions/poltava/news/privatizaciya-na-poltavschini-aukcion-z-privatizacii-chastini-administrativnoi-budivli-u-m.-kobelyaki-10115.html