29.11.2023 11:05

Наші дівчата гратимуть у фіналі Чемпіонату України Вищої ліги з футзалу

6566feef7913e__футзал.jpg

25-26 листопада 2023 року в м. Полтава відбувся III тур відбіркового етапу Чемпіонату України Вищої ліги з футзалу серед жіночих команд.

Команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ мала зустрітися з командами «Валькірія» СК Чемпіон (м. Балаклія) та «Збірна Харківської області», через те, що команда «Збірна Харківської області» не з’явилася на гру, їй було зараховано поразку з рахунком 5:0. Матч з  командою «Валькірія» СК Чемпіон (м. Балаклія) завершилась перемогою команди «Лідер» з рахунком 13:1.

Наші футзалістки потрапили до фінальної частини Чемпіонату України Вищої ліги з футзалу серед жіночих команд, який розпочнеться в січні та проходитиме регулярним чемпіонатом, тобто гра дома - гра на виїзді, на цьому етапі участь візьме 6 команд.