25.11.2023 09:18

Загальнонаціональна акція «Запали свічку». Засвіти вогник у оселі як знак скорботи за загиблими під час Голодоморів

65619fb9a1d32__2022-11-26-1330554244.jpg

Сьогодні день великого суму та скорботи, бо ми з болем згадуємо страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

25 листопада ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, пам’ять мільйонів українців, які у минулому столітті були закатовані голодом. Ці люди мали землю. Ці люди вміли на ній працювати.

У нинішній війні проти України росія активно використовує методи комуністичного тоталітарного режиму: вбивства, терор голодом і холодом, знищення українських шкіл та садочків, залякування, цькування, депортація… Історики добре знають, що росію завжди влаштовувала лише одна Україна: покірна, знесилена, мовчазна. Саме тому будь-яка спроба здобути свободу нещадно заливалася кров’ю. Так було 90 років тому, так відбувається і тепер.

Наша пам’ять і наша віра в Перемогу – це запорука того, що геноцид українців ніколи більше не повториться.

Тож давайте сьогодні, у загальнонаціональний День вшанування пам’яті жертв Голодоморів, згадаємо всіх безвинно вбитих голодом українців. Давайте усі разом о 16:00 долучимося до загальнонаціональної акції «Запали свічку» і засвітимо вогник у кожній оселі як знак скорботи за загиблими під час Голодоморів.

Пам’ятаємо! Єднаємось! Переможемо!

З повагою –