19.11.2023 11:12

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства Кобеляцької громади!

6559d1708e843__da00ac9d7b1535acbe7e6dd5ff165d4a.jpeg

Сьогодні за календарем свято всіх, хто щодня долучається до важливих аграрних справ нашого краю. Це свято працьовитих людей, дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Сьогодні вам у досить не простих умовах доводиться засівати поля та збирати урожай. Багато працівників сільського господарства Кобеляччини долучаються до благодійної діяльності, спонсорства та волонтерства, допомагаючи бійцям українського фронту, переселенцям, громадянам, які цього потребують.

Тож від себе особисто, від Виконавчого комітету та депутатського корпусу  висловлю  глибоку шану і подяку тим, хто забезпечує стабільність агропромислового комплексу – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Міцного вам здоров’я, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків!

З Днем працівників сільського господарства!

В.п.міського голови-секретар ради                            Василь ФЕЩЕНКО