17.11.2023 16:29

ВПО мали змогу оформити фінансову допомогу від УВКБ ООН

655778cad3fcf__IMG_7553.JPG

У Кобеляцькій громаді працювала мобільна бригада Благодійного фонду «Право на захист» зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН.

Спеціалісти фонду опрацьовували документи внутрішньо переміщеним особам, які не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій починаючи з 24 лютого 2022 року або тих, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону) та підпадають до вразливих категорій.

Наприкінці жовтня мобільна бригада уже працювала у нашій громаді та опрацювала 38 заяв. Переселенці,  котрі не відповідали критеріям для отримання фінансової підтримки, отримували безкоштовну юридичну допомогу від представників мобільної бригади.

16 листопада було анонсовано про повторний приїзд представників фонду. То ж цього дня також звернулося чимало переселенців за допомогою.

Після реєстрації ВПО матимуть змогу одержати від ООН по 3600 гривень на кожного члена родини протягом 3 місяців.

IMG_7549.jpg IMG_7553.jpg