Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

16.11.2023 13:30

Оголошення

6555fd5274857__Виконком.JPG

Про конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки  земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу

Дата проведення конкурсу: 08.12.2023 року о 10:00 у приміщенні Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради за адресою: м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29.

Інформація про об’єкт оцінки 1: земельна ділянка комунальної власності несільськогосподарського призначення за адресою: вул. Полтавська, 2-В, в м. Кобеляки, Полтавського району Полтавської області, площею 0,0084 га, кадастровий номер 5321810100:50:004:0914, цільове призначення земельної ділянки: для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ – 03.07).

Інформація про об’єкт оцінки 2: земельна ділянка комунальної власності несільськогосподарського призначення за адресою: вул. Покровська, 1 Г-3, в м. Кобеляки, Полтавського району Полтавської області, площею 0,1653 га, кадастровий номер 5321810100:50:002:0888, цільове призначення земельної ділянки: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ – 11.02).

Власник: Кобеляцька міська рада

Мета оцінки: продаж земельної ділянки шляхом викупу під власним нерухомим майном.

Кінцевий строк подання Конкурсної документації: Конкурсна документація подається не пізніше ніж за 4 робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

Строк виконання робіт: до 10 – ти календарних днів із дати укладання договору.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться у конверті.

На конверті слід зазначити:

  • «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності»;
  • назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності;
  • найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

            До заяви на участь у конкурсі за встановленою формою додаються:

  • копія установчого документа претендента;
  • виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • наявність у претендента сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями у межах цих напрямків, що відповідають об’єкту оцінки (в разі оцінки нерухомого майна) або наявність у претендента необхідних документів, що передбачені для суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель згідно із Законом України «Про оцінку земель» (у разі виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок);
  • досвід роботи з оцінки подібного майна;
  • конкурсна пропозиція претендента.

Усі документи посвідчуються підписом, а їх копії – згідно чинного законодавства.

Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті й має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат пов’язаних з виконанням робіт. 

Місцезнаходження комісії: м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29, каб. № 5, телефон (05343) 3 18 92.

Додатки:

Заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності.

Інформація про об'єкт оцінки 1 (для визначення вартості необоротних активів, цілісних майнових комплексів, індивідуально визначеного майна, земельних ділянок).

Інформація про об'єкт оцінки 2 (для визначення вартості необоротних активів, цілісних майнових комплексів, індивідуально визначеного майна, земельних ділянок).