15.11.2023 16:35

Жителі громади попрощались з Антоном Литвином

6554d71088fa5__5.jpg

Сьогодні, 15 листопада 2023 року, Кобеляцька громада провела в останню дорогу 34-річного військового, солдата кулеметного взводу військової частини А4028 Збройних Сил України – Антона Литвина, який загинув внаслідок військових дій з російським агресором.

Щемить душа і серце наповнюється болем, адже гинуть найкращі. Попрощатися із захисником та віддати йому шану прийшли рідні та близькі, жителі громади, представники влади, духовенство.

Сумуємо і плачемо усі, бо втратили хороброго та мужнього воїна. Наш Антон – це приклад справжнього патріота, приклад хоробрості й відваги. Він чесно і до кінця виконав свій обов’язок воїна й громадянина.

На жаль, ціна Незалежності та Волі Українського народу – занадто висока. Подвиг Героя житиме вічно у серці кожного з нас, у пам’яті прийдешніх поколінь!

Пам’ятаємо! Молимося!

Вічна слава ГЕРОЮ Антону Литвину! Щирі слова співчуття рідним. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg