15.11.2023 09:23

Ще одне молоде життя обірване на війні

655471e6a2694__Слайд1.JPG

14 листопада поблизу н.п. Кринки, що на Херсонщині, під час захисту Батьківщини в зоні виконання бойового завдання загинув син нашої колеги, старости Шенгурівського старостинського округу – Наталії Володимирівни Камінської.

Керівництво, виконавчий апарат, структурні підрозділи та депутатський корпус Кобеляцької міської ради висловлюють щирі співчуття Наталії Володимирівні та її чоловіку Сергію Анатолійовичу, родичам, близьким та друзям з приводу смерті найріднішої людини, нашого земляка, захисника територіальної цілісності України – Артура Сергійовича Камінського.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! Щирі співчуття рідним і близьким. Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій…

Про прибуття конвою з тілом захисника ми повідомимо згодом.