10.11.2023 15:38

Звання "кращого захисника турніру" отримала Марина Гордя - вихованка Кобеляцької ДЮШки

654e323d37737__p_6453a6a407.jpg

09 листопада 2023 року в Лубнах відбувся чемпіонат Полтавської області з футзалу серед дівчат 2011-2012 років народження. Участь у змаганнях взяли команди:  Кобеляцька ДЮСШ, «ДЮСШ – Надія» м. Гребінка, «CK TOS» смт.  Яреськи, ДЮСШ м. Лубни, ДЮСШ ім. О. Бутовського з м. Полтава. Змагання проходили за коловою системою.

Результати ігор:

Кобеляцька ДЮСШ - «ДЮСШ – Надія» 4:0

Кобеляцька ДЮСШ - ДЮСШ Лубни 1:1

Кобеляцька ДЮСШ - «CK TOS» 6:0

Кобеляцька ДЮСШ - ДЮСШ ім. О. Бутовського 0:1

У підсумку призові місця розділилися наступним чином: III місце посіла команда - ДЮСШ м. Лубни, II місце зайняла команда – Кобеляцької ДЮСШ і  перше місце виборола команда – ДЮСШ ім. О. Бутовського м. Полтава.

Нагороду за кращого захисника турніру отримала Марина Гордя - вихованка Кобеляцької спортивної школи.

По завершенню змагань переможці отримали грамоти та медалі.