03.11.2023 10:38

Підписаний Меморандуму про співпрацю та партнерство з Міндовкілля

6544b189965bb__photo_2023-11-02_16-58-52.jpg

02 листопада у Полтавській ОВА відбулася спільна нарада з Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України Русланом Стрільцем та керівниками громад на якій обговорювалося питання взаємодії щодо розбудови системи управління відходами.

У рамках зустрічі також відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між Полтавською обласною військовою адміністрацією, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів, Кобеляцькою Лубенською, Кременчуцькою та Полтавською громадами.

Даний документ спрямований на розбудову інфраструктури управління побутовими відходами в регіоні. Полтавщина стала першою областю після Київщини, яка підписала меморандум про співробітництво на рівні міністерство-область-громада.

Зі слів начальника Полтавської ОВА Філіпа Проніна планується створити чотири заводи, які забезпечать збирання та переробку понад 500 тисяч тонн твердих побутових відходів щороку.