02.11.2023 14:21

Шахи. Результати місцевої Гімназіади

654394363da46__image_6487327-(2).JPG

31 жовтня та 01 листопада в рамках місцевої Гімназіади відбулися змагання з шахів серед команд гімназій та ліцеїв громади.

У шаховому турнірі серед гімназій взяли участь чотири команди. Серед дівчат I місце зайняла О.Литвинченко (учениця Вільховатської гімназії), II місце посіла П.Корчак (учениця Кобеляцької гімназії №3), III місце - Ю.Зінченко (учениця Василівської гімназії).

Серед юнаків I місце зайняв Р.Біленко (учень Вільховатської гімназії), II місце посів Ю.Ісип (учень Бродщинської гімназії), III місце – А.Поліканов (учень Кобеляцької гімназії №3).

У загальнокомандному заліку I місце посіла команда - Вільховатської гімназії (директор І. Біленко, вчитель Є. Яценко), II місце зайняла команда - Кобеляцька гімназія №3 (заступник директора А. Онищенко, вчитель – Ю. Алексенко), III місце отримала  команда - Бродщинської гімназії (директор О. Яріз, вчитель С. Митько).

Серед ліцеїв участь у шаховому турнірі взяло 7 команд. Серед дівчат I-ІІ місце розділили між собою дві учасниці – В.Асіпцова (учениця Дашківського ліцею) та К.Савчук (учениця ОЗ Кобеляцький ліцей №1), III місце посіла – В.Мізіна (учениця Іванівського ліцею).

Серед юнаків I місце зайняв – І.Гребенюк (учень ОЗ Кобеляцький ліцей №1), II місце посів – А.Мороз (учень Шенгурівського ліцею), а III місце – Н.Твердохліб (учень Орлицького ліцею).

У загальнокомандному заліку I місце посіла команда - ОЗ Кобеляцький ліцей №1 (директор Я. Постольник, вчитель О. Данко), II місце зайняла команда - Дашківського ліцею (директор В. Миндрул, вчитель А. Савко), III місце отримала команда - Шенгурівського ліцею (директор Т. Коваль, вчитель В. Ярмоленко).

По завершенню змагань призери були нагороджені грамотами відділу освіти Кобеляцької міської ради.

Від імені вчителів фізичної культури дякуємо Тарасу Голтвянському - інструктору по спорту Кобеляцької міської ради, організацію та проведення змагань з шахів серед учнів!

image_6487327-(3).jpg