Полтавська область, Полтавський район

01.11.2023 16:59

Спортивні новини

654267be8aa7f__фінал-юнаки.JPG

30 жовтня 2023 року в м. Кобеляки відбулися фінальні змагання з футболу ДЮСШ серед команд юнаків 2009-2010 років народження. Участь у змаганнях узяли такі команди: Кобеляцька ДЮСШ (тренер С. Калитка), Миргородська ДЮСШ, Шишацька ДЮСШ, Карлівська ДЮСШ та Котелевська ДЮСШ. За результатами ігор призові місця розділилися наступним чином III місце посіла команда з селища міського типу Котельва, II місце зайняли юнаки з м. Карлівка, I місце вибороли наші футболісти. Нагороду за кращого воротаря  турніру отримав - Артур Молчанов (вихованець Кобеляцької ДЮСШ) , кращим захисником став - Сініцин Богдан (вихованець Карлівської ДЮСШ), кращим гравцем змагань  визнано - Ростислава Соромітько (вихованець Кобеляцька ДЮСШ). По завершенню змагань переможці отримали медалі та кубки.

Цього ж дня в рамках проведення міської Гімназіади відбулися змагання з настільного тенісу серед команд ліцеїв та гімназій. За результатами змагань серед гімназій III місце посіла Кобеляцька гімназія №3 (заступник директора А. Онищенко, вчитель Ю. Алексенко), II місце зайняла Вільховатська гімназія (директор І. Біленко, вчитель Є. Яценко), I місце посіла Василівська гімназія (директор О. Вазерцева, вчитель В. Вазерцев).

За результатами змагань, серед ліцеїв III місце посіла команда Дашківського ліцею (директор В. Миндрул, вчитель А. Савко), II місце зайняла команда ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара» (директор П. Тараненко, вчитель О. Золотухін), переможцями змагань стала команда ОЗ Кобеляцький ліцей №1 (директор Я. Постольник, вчитель Б. Андронов). По завершенню змагань призери були нагороджені грамотами відділу освіти Кобеляцької міської ради.