01.11.2023 14:56

Результати обласної Гімназіади з футболу серед дівчат

65424a8f3812f__фінал-дівчата-(2).jpg

25 жовтня 2023 року в м. Кобеляки відбувся фінал VI-ої обласної Гімназіади з футболу серед дівчат 2007- 2008 років народження. Участь у змаганнях взяли команди Кобеляцької, Гадяцької, Гребінківської, Шишацької, Білицької та Глобинської територіальних громад.

У результаті жеребкування гравці Кобеляцької громади змагались з командами Шишацької та Глобинської громад. За результатами ігор наша команда посіла перше місце у підгрупі. У фіналі дівчата змагалася з командою з м. Гребінка. Гра закінчилася з рахунком 0:2 на користь суперника.

У підсумку призові місця розділилися наступним чином: III місце посіла команда Лубенської громади, II місце зайняли гравці Кобеляцької громади, а I місце виборола команда Гребінківської громади.

Нагороду за кращого воротаря турніру отримала Іванна Жукова (м. Кобеляки), кращим захисником стала Софія Мужчіль (м. Лубни), а кращим гравцем турніру визнано – Анастасію Тарасенко (м. Гребінка). По завершенню змагань переможці отримали медалі та кубки.

фінал-дівчата-(2).jpg фінал-дівчата.jpg