27.10.2023 12:08

Вшанували пам'ять про Миколу Касьяна

653b7e12b53fa__IMG_0398.jpg

Сьогодні, напередодні річниці з дня смерті Миколи Андрійовича Касьяна відбувся мітинг-реквієм. У центрі міста зібралися представники влади, жителі та рідні аби вшанувати пам'ять про відомого на весь світ лікаря, талановитого письменника, людину з великої літери.

Присутні згадали про сотні тисяч вдячних пацієнтів, яких у прямому розумінні слова, поставив на ноги костоправ Касьян. Лікар повертав хворим найдорожче – здоров’я. Він наполегливо працював та свідомо віддавав свої сили та енергію іншим.

Пам’ять про Миколу Касьяна вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя його пам’ятника.

За традицією захід був організований працівниками Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості, який носить ім’я нашого видатного земляка.

IMG_0388.jpg IMG_0398.jpg IMG_0430.jpg