27.10.2023 12:08 124
Вшанували пам'ять про Миколу Касьяна
Сьогодні, напередодні річниці з дня смерті Миколи Андрійовича Касьяна відбувся мітинг-реквієм. У центрі міста зібралися представники влади, жителі та рідні аби вшанувати пам'ять про відомого на весь світ лікаря, талановитого письменника, людину з великої літери.
Присутні згадали про сотні тисяч вдячних пацієнтів, яких у прямому розумінні слова, поставив на ноги костоправ Касьян. Лікар повертав хворим найдорожче – здоров’я. Він наполегливо працював та свідомо віддавав свої сили та енергію іншим.
Пам’ять про Миколу Касьяна вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя його пам’ятника.
За традицією захід був організований працівниками Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості, який носить ім’я нашого видатного земляка.
Поділитись
Дізнайтеся також
27/01/2026
Зима випробовує, комунальники працюють
27/01/2026
Допомога, що рятує життя і зігріває серця
26/01/2026
Бережімо те, що створено для нас
Усі новини