24.10.2023 14:24

6537a9781459a__Повідомлення.JPG

Повідомляємо, що у рамках підготовки до тридцять восьмої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання відбудуться засідання профільних постійних комісій міської ради:

26.10.2023

- о 10:00 відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку;

- о 15:00 відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку та підприємництва;

- о 15:30 відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін і з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків.

30.10.2023 о 9:00 відбудеться засідання профільної постійної комісії міської ради мандатної та з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, дотримання прав людини, громадського правопорядку, законності та запобігання корупції.

Пленарне засідання тридцять восьмої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання відбудеться 31 жовтня 2023 року о 10:00. З розпорядженням про скликання сесії можна ознайомитися за посиланням.