24.10.2023 11:15

Оголошується конкурс творчих робіт для школярів та юнацтва «ГРОМАДА МОЄЇ МРІЇ»

65377d422b389__391759806_705488111612422_2249715853158758216_n.jpg

Полтавський державний аграрний університет та Асоціація «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» оголошують прийом матеріалів на VІ конкурс творчих робіт школярів та юнацтва «ГРОМАДА МОЄЇ МРІЇ».

До участі в конкурсі запрошуються здобувачі повної загальної середньої освіти, професійно-технічної, позашкільної освіти та передвищої освіти. У конкурсі можуть брати участь як окремі автори, так і авторські колективи.

На конкурс подаються роботи, виконані у вигляді опису проєкту розвитку громади (населеного пункту) або її частини – школи, лікарні, зони відпочинку, туристичного центру, басейну, ботанічного саду, дороги, мосту; організації дозвілля, свята, фестивалю, спортивних змагань, художнього конкурсу; прибирання сміття, очищення водойми, насадження лісу; оздоблення території (клумби, розарії, фонтани, скульптури); будівництво і реставрація публічних споруд (шкіл, бібліотек, будинків культури, музеїв, церков); застосування цифрових технологій у житті громади (навчання, конкурси, громадські обговорення, консультування, інформування) тощо.

Виклики, з якими зіштовхнулися громади України під час війни, змушують по-іншому оцінити рівень їхньої безпеки та технічного забезпечення, і це може відображатись у проєктах.

Робота виконується у формі пояснювальної записки обсягом до 15 сторінок (формат А4) з використанням прийомів візуалізації (схем, малюнків, фотографій). До неї додається реєстраційна картка (Положення про конкурс).

Електронний варіант конкурсної роботи надсилається в Полтавський державний аграрний університет (кафедра публічного управління та адміністрування) до 22 листопада 2023 року на електронну адресу: pua@pdau.edu.ua

Робота також може бути подана в друкованому вигляді до Полтавського державного аграрного університету (вул. Сковороди, 1/3), корпус 4, кімната 494, до 22 листопада 2023 року.

Конкурс проводиться поетапно: І етап – відбірковий (заочний), м. Полтава – до 22 листопада 2023 року; ІІ етап – фінальний, м. Полтава – до 8 грудня 2023 року.

Список учасників, запрошених до участі в ІІ етапі Конкурсу, оприлюднюється на сайті Полтавського державного аграрного університету не пізніше 27 листопада 2023 року.

На ІІ етапі Конкурсу фіналісти мають презентувати Конкурсну роботу (проєкт) перед членами журі у синхронному режимі через платформу Google Meet.

Журі конкурсу визначає переможців (I, II, III місця) окремо в категоріях «Індивідуальна діяльність» та «Колективна діяльність», які будуть нагороджені.

Телефони для довідок: (095) 305-20-88; (0532) 56-00-56.