23.10.2023 08:47

Результати шкільної Гімназіади

653608e07fa1e__легка-атлетика-(1).jpg

19 жовтня 2023 року в рамках проведення міської Гімназіади відбулися змагання з легкої атлетики серед команд ліцеїв та гімназій.

За результатами змагань серед гімназій III місце посіла Василівська (директор О. Вазерцева, вчитель В. Вазерцев), II місце зайняла Вільховатська (директор І. Біленко, вчитель Є. Яценко), I місце виборола Бродщинська гімназія (директор О. Яріз, вчитель С. Митько).

За результатами змагань, серед ліцеїв III місце посіла команда Шенгурівського (директор Т. Коваль, вчитель В. Ярмоленко), II місце зайняла команда ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара» (директор П. Тараненко, вчитель О. Золотухін), переможцями змагань стала команда ОЗ Кобеляцький ліцей №1 (директор Я. Постольник, вчитель Б. Андронов).

По завершенню змагань призери були нагороджені грамотами відділу освіти Кобеляцької міської ради.

легка-атлетика-(2).jpg