20.10.2023 15:44

Дівоча команда з волейболу виборола бронзу на обласних змаганнях

653276283d6b9__волейбол.jpg

18 жовтня 2023 року в м. Лубни відбулися обласні змагання команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти з волейболу серед дівчат 2007-2008 років народження.

У змаганнях взяли участь 6 команд з Кобеляцької, Чутівської, Семенівської, Диканської, Лубенської та Миргородської громад.

У результаті жеребкування до нашої групи потрапили команди ДЮСШ Миргорода та ДЮСШ Диканька. З командою Миргород наші дівчата зіграли з рахунком 2:0 на нашу користь, а от команді ДЮСШ Диканька нажаль поступилися з рахунком 1:2. У підсумку наші волейболісти зайняли 2 місце в підгрупі.

Нашими суперниками у боротьбі за 3-4 місце стала команда з Чутово. За результатами останньої гри наші дівчата впевнено обіграли команду з рахунком 2:0 та посіли III призове місце. По завершенню змагань призери були нагороджені кубком та грамотами.

волейбол-(2).jpg