20.10.2023 15:40

Поради, що робити у разі відключення світла, газу та води

6532753ac80a8___orp82252.jpg

Окупанти не зупиняють спроб залишили Україну в осінньо-зимовий без світла. Аби зникнення електроенергії не застало вас зненацька, рекомендуємо підготувати заздалегідь набір екстреної допомоги: ліхтарик, батарейки, додаткові джерела енергії (павербанки) тощо. Не завадить придбати спеціальні пристрої, які захищають ґаджети від перепадів напруги, що часто трапляється під час відключень електроенергії.

Завжди тримайте зарядженим свій мобільний телефон і майте запас батарейок. Подбайте, аби рахунок мобільного був завчасно поповнений.

Якщо є можливість, запасіться акумуляторними або сонячними батареями чи іншими пристроями, що дозволять заряджати життєвонеобхідну техніку. Можна придбати дизельний чи бензиновий генератор.

Підготуйте технічну й питну воду, їжу тривалого зберігання та швидкого приготування на кілька днів. Запасіться продуктами, які не потребують термічного оброблення – консерви, крекери, хлібці тощо.

Заздалегідь дізнайтеся, де розташовані найближчі «Пункти незламності» на випадок, якщо ваші ґаджети розрядяться, зникне зв'язок або теплопостачання.

Тримайте повним бензобак вашого автомобіля. Варто запастися готівкою, адже за відсутності електроенергії не працюватимуть банкомати й банківські термінали.

Пам’ятайте за аптечку та покладіть до неї найважливіші ліки.

Та найголовніше – віримо у ЗСУ, які докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше наблизити ПЕРЕМОГУ.