19.10.2023 13:35

Осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин

653108a59f6eb__49448fc4-924a-483b-aa0d-c9df9c4bfc5e.png

З метою профілактики та зменшення захворюваності на сказ у дикій фауні протягом жовтня 2023 року проведуть осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.

Пероральна імунізація від сказу – єдиний дієвий спосіб профілактичної вакцинації диких та бродячих тварин проти сказу.

Осіння кампанія пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу буде проводитися наземним розподілом, а саме: робочі групи вручну розкладатимуть принади із вакциною.

Принади будуть розкладені на заздалегідь визначеній площі, крім населених пунктів, водно-болотних угідь, ріллі, полів та автодоріг, на якій буде розкладено вакцину.

Для інформації! Поживні принади з вакциною – це (брикети) коричневого кольору розміром із сірникову коробку. Всередині брикету розміщена желеподібна капсула з антигеном. Брикети мають специфічний запах м’ясо-кісткового борошна, який приманює тварин на великих відстанях.

Важливо! Принади безпечні для людей, тварин і навколишнього середовища, але в разі виявлення брикетів із вакциною просимо їх не чіпати, не переміщати на інші місця та не руйнувати.