Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

17.10.2023 09:34

«Урожай» володар «Суперкубку» Кобеляцької міської ради з футболу сезону 2023 року

14 жовтня на місцевому стадіоні «Колос» відбувся матч за «Суперкубок» Кобеляцької міської ради з футболу сезону 2023 року де зустрілися володарі кубку «Прапор» з с. Підгора та чемпіони змагань з футболу - «Урожай» з с. Мідянівка.

Перед початком матчу було проведено нагородження переможців та призерів чемпіонату та першості змагань з футболу сезону 2023 року. Ними стали «Урожай» (с. Мідянівка), «Спарта» (с. Лутовинівка) та «Прапор» (с. Підгора) – в чемпіонаті. У першості – «Водник» (с. Вільховатка), «Дашківка» (с. Дашківка) та «Озера» (с. Озера). Команди були нагороджені медалями та грамотами, переможці – кубками.

Останній матч змагань з футболу Кобеляцької міської ради виявився напруженим. Багато зусиль доклали обидві команди, бо мали намір завоювати цей трофей.

«Урожай» проводив більше атак біля воріт суперника, але «Прапор» вдало всі їх відбивав. Перший гол був забитий на 23 хвилині матчу гравцями з Мідянівки. Після чого «Прапор» почав також приділяти більше увага атакуючи суперника.

Згодом гравці «Урожаю» знову створили пробу забити м’яч у ворота, але влучили в перекладину.

На другий тайм команди вийшли з ще більшим бажанням перемогти і створювали безліч цікавих моментів біля воріт суперників. Спочатку гравець «Прапора» Володимир Дрига обійшовши захисників пробив м’яч та влучив у штангу. Через кілька хвилин суперник Роман Макорін також поцілив у стійку воріт. М’яч вперто не хотів залітати в сітку обох команд, і от нарешті «Прапору» в одній із атак вдалося зрівняти рахунок 1:1.

Команди почали грати обережніше і чикати на помилку суперника, так і сталося на при кінці матчу. В одній із атак гравець «Урожая» наважився на дальній удар по воротах «Прапора». Воротар відбив м’яч, але він прямісінько потрапив на голову гравцеві «Урожая» Артему Темченко, який переправив його в сітку суперника. Рахунок 2:1 на користь мідянівських футболістів.

Підгоряни намагалися всіма силами виправити ситуацію. Навіть в останню атаку пішов їхній воротар, за що вони і поплатилися. Гравці «Урожаю» перехопили м’яч і на останній хвилині забили третій гол в порожні ворота.

Володарем «Суперкубку» Кобеляцької міської ради з футболу сезону 2023 року стає «Урожай» с. Мідянівка.

Команди були нагороджені кубками та медалями.