13.10.2023 15:20

Дитячо-юнацькі спортивні заходи в громаді

652936b1053f3__Ліцей-№2.JPG

10 жовтня 2023 року в м. Кобеляки на місцевому стадіоні «Колос» відбулися обласні зональні змагання серед команд юнаків 2009-2010 р.н. дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти з футболу. Команда «Лідер» (тренер С.Калитка) змагалася з командою ДЮСШ Семенівка. Гра закінчилася з рахунком 6:0 на користь наших юнаків.

11 жовтня 2023 року в м. Кобеляки відбулися обласні змагання серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти з волейболу серед дівчат 2009-2010 років народження. В змаганнях взяли участь 6 команд, а саме: Кобеляцька ДЮСШ (тренер Д.Середа), ДЮСШ Чутове, Гадяцька КДЮСШ, ДЮСШ Карлівка, ДЮСШ Лубни та ДЮСШ Миргород.

В результаті жеребкування до нашої групи потрапили такі команди ДЮСШ Миргород та ДЮСШ Карлівка. На превеликий жаль наші дівчата зайняли останнє місце у своїй підгрупі, та вимушені були боротися з командою ДЮСШ Лубни за 5-6 місце. У підсумку змагань ми посіли 6 місце. Призові місця розділилися таким чином:

I місце - Гадяцька КДЮСШ.

II місце - ДЮСШ Миргород.

III місце - ДЮСШ Чутове.

По завершенню змагань переможці отримали медалі та кубки. Також, хочеться зазначити, що для наших дівчат це був перший досвід участі у турнірі, тож віримо, що у них ще все попереду, і бажаємо, щоб наступні змагання обов’язково закінчилися  перемогою.

11-12 жовтня 2023 року в рамках проведення міської Гімназіади відбулися змагання з футзалу серед команд юнаків ліцеїв та гімназій.

За результатами ігор серед гімназій III місце посіла Василіваська гімназія (директор О. Вазерцева, вчитель В. Вазерцев), II місце Бродщинська гімназія (директор О. Яріз, вчитель С. Митько), I місце виборола Вільховатська гімназія (директор І. Біленко, вчитель Є. Яценко).

Грамоту за кращого воротаря отримав – Лесик Антон (Вільховатська гімназія), кращим захисником став – Лісний Роман (Василівська гімназія), кращим гравцем турніру визнано – Цимбала Яна (Бродщинська гімназія).

За результатами ігор, серед гімназій III місце посіла команда Орлицького ліцею (директор Л. Камишна, вчитель М. Лянник), II місце зайняла команда Шенгурівського ліцею (директор Т. Коваль, вчитель В. Ярмоленко), переможцями змагань стала команда ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара» (директор П. Тараненко, вчитель О. Золотухін).

Грамоту за кращого воротаря отримав – Давибаран Владислав (Орлицький ліцей), кращим захисником став – Ярмоленко Ярослав (ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара»), кращим гравцем турніру визнано – Брейка Олександра. (Шенгурівський ліцей).

11 жовтня у м.  Полтава відбувся 12 тур Чемпіонату Полтавської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2007 – 2008 років народження. Команда «Лідер - 2007» (тренер В. Білорибець) змагалася з командою «Ворскла» (м. Полтава). Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь нашої команди.

12 жовтня 2023 року відбувся 23 тур Чемпіонату Полтавської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2013 – 2014 років народження. В цій групі змагалися такі команди «Лідер - 2013» (тренер В. Білорибець), «Голден Ігл»-14, «Горпинка»-14.

Результати ігор:

«Горпинка»-14 - «Лідер - 2013» 8:0.

«Голден Ігл»-14 - «Лідер - 2013» 3:1.

За інформацією Кобеляцької ДЮСШ

Ліцей-№2.jpg волейбол.jpg