13.10.2023 15:12

У Кобеляцькій міській раді триває робота над розробкою Стратегії розвитку громади на період до 2027 року

65293441e286a__IMG_8711.JPG

12 жовтня за участі незалежного консультанта зі стратегічного планування Ірини Коври, заступника міського голови Сергія Омельченка, членів робочої групи та активних мешканців громади відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку.

У ході засідання основну увагу членів робочої групи було зосереджено на розгляді цільового блоку Стратегії розвитку з урахуванням всіх зауважень та доповнень.

При розгляді технічних завдань, консультантом вказано на недоліки наповнення проєктів та надано рекомендації по їх усунення.

Пані Ірина наголосила, що лише з доопрацьованих та вірно заповнених технічних завдань (проєктів ідей ) буде сформовано проєкт Плану реалізації заходів Стратегії розвитку Кобеляцької міської територіальної громади на наступні три 2024, 2025 та 2026 роки.

Робота з розробки стратегічного документу підходить до завершення.

Наступні кроки, які будуть опрацьовуватися:

- формування проєкту Стратегії розвитку та Плану реалізації заходів;

- отримання звіту про стратегічну екологічну оцінку;

- громадські слухання;

- розгляд проєкту Стратегії та Плану реалізації на засіданні Робочої групи з подальшим затвердженням на сесії міської ради.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg