12.10.2023 11:37

Оголошення про проведення опитування/вивчення громадської думки жителів села Чкалове Підгорянського старостату щодо перейменування назви села

6527b067cf850__90FCD0BF-5DBB-462E-AFD4-D23A0E9CB111.jpeg

Організатор громадського обговорення – Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради.

Мета проведення громадського обговорення: забезпечення гласності, відкритості, прозорості та з’ясування думки громадськості щодо перейменування села Чкалове на території Кобеляцької міської територіальної громади.

Об’єкт який пропонується перейменувати: село Чкалове (Підгорянський старостинський округ) на село Єднання.

Громадське обговорення відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Відповідно до розпорядження Кобеляцького міського голови від 10.10.2023 № 217 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування села Чкалове» громадське опитування буде проводиться у формі електронних консультацій та анкетування у паперовому вигляді.

Процедура опитування розпочинається з 12 жовтня 2023 року та триватиме по 10 листопада 2023 року (30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення) в електронному вигляді на платформі E-DEM за посиланням: https://consult.e-dem.ua/polls/1737, гугл формі за посиланням: https://forms.gle/EpqWQcowgW7wfeUcA та у паперовому вигляді, яке буде здійснено шляхом опитування (заповнення анкет) старостою Підгорянського старостинського округу.

Не пізніше ніж за 10 (десять) робочих днів після підсумків результати опитування будуть надіслані до Верховної Ради України та оприлюдненні на офіційному сайті Кобеляцької міської ради.