11.10.2023 15:53

Просвітницький захід у закладі дошкільної освіти "Світлячок"

65269ad9a4d82__1.jpg

До Всесвітнього дня ментального здоров’я у закладі дошкільної освіти «Світлячок» Кобеляцької міської ради відбувся груповий захід для педагогів із психологічної просвіти.

Під час зустрічі практичний психолог Яніна Шабанова звернула увагу на те, як саме працівники дошкільних закладів можуть підтримувати батьків, які мають дітей з особливими освітніми потребами, як допомогти батькам триматися у кризових ситуаціях. Говорили також про те, як педагогам полегшити адаптацію дітей з ООП до навчання в дошкільному закладі, розуміти вихованців, знаходити вихід зі складних ситуацій.

Захід відбувся у межах проєкту «Зупинка: Я», який реалізовує ГО «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою надання комплексної психологічної допомоги та психоедукації для зміцнення психічного здоров’я, попередження виснаження та відновлення ресурсу громадян.

1.jpg 2.jpg 3.jpg