11.10.2023 14:02

“Рівний з рівним”: Уряд розширив на 10 регіонів реалізацію експерименту Мінветеранів із запровадження інституту помічника ветерана

6526809d0e479__photo_2023-10-10_17-41-09.jpg

🔹Відтепер до нинішніх чотирьох пілотних областей – Вінницької, Дніпропетровської, Львівської та Миколаївської – офіційно долучаються ще шість регіонів: Закарпатська, Київська, Сумська, Полтавська, Харківська та місто Київ.

💬“Попередньо ми вже можемо говорити про успіх нашого “пілоту” на прикладі перших чотирьох областей. Мінветеранів йде з новою ветеранською політикою у регіони, до громад, де зустрічатимуть ветеранів з фронту. Тому поширення експерименту ще на шість регіонів дозволить за досить незначний для такого масштабного проєкту проміжок часу в умовах війни апробувати інститут помічника ветерана, досягти синергічного ефекту при реалізації ветеранської політики. Дякую керівництву та громадам регіонів за активну співпрацю ”, – наголосила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

➡️Докладніше: https://is.gd/yd7Kcc