09.10.2023 14:06

Результати чемпіонатів з міні-футболу ГО ВФСТ "Колос"

6523dec7a49f1__Обласні-змагання-з-міні-футболу-ВФСТ-Колос.JPG

07 жовтня 2023 року в м. Кобеляки відбувся чемпіонат Територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед дівчат 2006 років народження. Участь у змаганнях взяли команди таких територіальних громад: Кобеляки, Пришиб, Білики, Мачухи, Велика Рублівка, Скороходівське. За результатами ігор серед команд територіальних громад призові місця зайняли - I місце команда з м.Кобеляк, II місце посіла команда з селища Білики, III місце з Мачух. Команда переможців була нагороджена кубком, а всі учасники гри медалями та грамотами.

Також цього дня, але у м. Суми відбувся 5 тур ДЮФЛУ Першої ліги серед команд юнаків 2007-2008 та 2009-2010 років народження. Команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ зустрічалася з командою ОЛІСП «Барса» з м. Суми. Гра хлопців 2007-2008 р.н. (тренер В. Білорибець), закінчилася з рахунком 4:0 на користь суперників.

Наступна гра хлопців 2009-2010 р.н. (тренер С. Калитка) закінчилася поразкою з рахунком 9:0.

-*-

05 жовтня 2023 року в смт. Царичанка відбувся міжобласний турнір з футболу, серед юнаків 2013-2014 років народження, присвячений Дню захисників та захисниць України.

До змагань долучилися і футбольна команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ. Окрім того, у змаганнях взяли участь команди: ДЮСШ смт. Царичанка, МДЮСШ м.Дніпро та ФК «Металург» з м.Кам'янське.

Наша команда «Лідер» на чолі з тренером Віктором Білорибцем посіла 2 місце у змаганнях та була нагороджена кубком, а всі учасники гри медалями та грамотами.

Обласні-змагання-з-міні-футболу-ВФСТ-Колос-(2).jpg