09.10.2023 12:03

Чергові перемоги наших футболістів

6523c1cc84d6a__Слайд1.JPG

06 жовтня 2023 року на міському стадіоні «Колос» відбувся 5 тур Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги групи «Б» (жінки). Зустріч проходила на міському стадіоні «Колос», де ми приймали команду «Кривбас-2» (м. Кривий Ріг).

За результатами гри команда «Лідер» впевнено перемогла суперників з рахунком 4:0. Голи у ворота суперників забили Світлана Нечитайло, Анна Воскобойник.

У наступному турі - 29 жовтня 2023 року. «Лідер» зустрінеться з командою «Юність» (м. Чернівгів), гра відбудеться на нашому полі.

Від імені команди дякуємо всім задіяним службам, які були причетні до змагань, та спрацювали на відмінно.

Цього ж дня, також відбулася матчева зустріч з футболу серед юнаків 2015 року народження. Команда «Лідер-2015» Кобеляцької ДЮСШ (тренер Сергій Калитка) змагалися з командою «Царичанка». За результатами гри, перемогу здобула команда «Лідер» з рахунком 6:3.

Вітаємо з перемогою наші футбольні команди.

Відео матчу можна переглянути за посиланням.