09.10.2023 10:54

Розпочато роботи з грейдерування вулиць

6523b3927709a__IMG_9502.jpg

З метою утримання у належному стані комунальних доріг зі щебеневим покриттям у Кобеляцькій територіальній громаді проводять роботи з грейдерування.

Минулого тижня спецтехніка працювала у м.Кобеляки. Проведено грейдерування вулиць: Павла Усенка, Дніпровської, Космонавтів, Стародніпровської, Набережної, Подільської, Заворскло (частина) та провулок Небесної Сотні. Також грейдер вирівняв покриття від м.Кобеляки до села Лісне.

Завезено та засипано асфальтний зріз на перехресті вулиць Шевченка та Павла Усенка.

Наступними, де буде працювати спецтехніка, будуть вулиці – Віталія Кирейка, Лісна, Рєпіна, Заворскло та провулки Шкільний і Рєпіна.

Висипка щебеневою сумішшю з подальшим грейдеруванням буде здійснена по вулиці Ватутіна, від Раїси Кириченко до Миру.

Далі по плану дороги місцевого значення в усіх населених пунктах громади. Спільно зі старостатами будуть визначені вулиці та провулки, які потребують першочергового вирівнювання.