05.10.2023 10:18

До відома керівників сільськогосподарських та фермерських господарств Кобеляцької громади

651e632e1a93b__ne-palit-sterniu-scaled.jpg

Звертаємо увагу керівників сільськогосподарських та фермерських господарств, які здійснюють свою господарську діяльність на території Кобеляцької громади, що в Полтавській області діє сувора заборона на спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях.

Просимо запровадити комплекс заходів із запобіганню виникненню та гасіння пожеж на сільськогосподарських угіддях. Привести в належний протипожежний стан місця зберігання та переробки зерна (забезпечити первинними засобами пожежогасіння), експлуатацію електрообладнання проводити згідно вимог Правил улаштування електрообладнання.

В разі потреби організувати оперативне інформування підрозділів ГУ ДСНС України у Полтавській області про пожежі і загорання у природних екосистемах та у разі потреби своєчасне залучення до гасіння служб цивільного захисту, власників та користувачів земельних ділянок, волонтерів та місцевого населення.