04.10.2023 10:36

Визначено переможів міської Гімназіади з футболу серед дівчат

651d15e76d232__1.jpg

03 жовтня 2023 року в рамках проведення міської Гімназіади відбулися змагання з футзалу серед команд дівчат ліцеїв та гімназій.

За результатами ігор серед гімназій - III місце посіла Кобеляцька гімназія №3 (заступник директора А.Онищенко, вчитель – Ю.Алексенко), II місце Василівська гімназія (директор О.Вазерцева, вчитель В.Вазерцев), I місце виборола Бродщинська гімназія (директор О.Яріз, вчитель С.Митько).

Грамоту за кращого воротаря отримала Яна Назаренко - учениця Бродщинської гімназія. Кращим захисником стала Поліна Корчака з Кобеляцької гімназії №3, а кращим гравцем турніру визнано Діану Наливайко, яка навчається в Василівській гімназії.

За результатами ігор серед ліцеїв - I місце зайняла команда ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара» (директор П. Тараненко, вчитель О. Золотухін),  II місце посіла команда ОЗ Кобеляцький ліцей №1 (директор Я. Постольник, вчитель О. Данко).

Грамоту за кращого воротаря отримала – Карина Долгова, кращим захисником стала Єлизавета Гуєвська, які навчаються в ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара».

Кращим гравцем турніру визнано – Софію Цимбал з ОЗ Кобеляцький ліцей №1.

Наступним видом змагань Гімназіади буде футзал (юнаки), який відбудеться 11 жовтня 2023 року, на майданчику зі штучним покриттям.

1.jpg 2.jpg 3.jpg IMG_7585.jpg