03.10.2023 08:27

Оголошення про конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу

651ba6301623a__Виконком.JPG

Дата проведення конкурсу: 24.10.2023 року о 10:00 у приміщенні Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради за адресою: м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29.

Інформація про об’єкт оцінки: земельна ділянка комунальної власності несільськогосподарського призначення за адресою: вул. Пушкіна, 18 а, м. Кобеляки, Полтавського району Полтавської області, площею 0,0111 га, кадастровий номер 5321810100:50:002:0108, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ – 03.07).

Власник: Кобеляцька міська рада

Мета оцінки: продаж земельної ділянки шляхом викупу під власним нерухомим майном.

Кінцевий строк подання Конкурсної документації: Конкурсна документація подається не пізніше ніж за 4 робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

Строк виконання робіт: до 10 – ти календарних днів із дати укладання договору.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться у конверті.

На конверті слід зазначити:

• «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності»;
  • назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності;
  • найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по-батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

До заяви на участь у конкурсі за встановленою формою додаються:

• копія установчого документа претендента;
  • виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • наявність у претендента сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями у межах цих напрямків, що відповідають об’єкту оцінки (в разі оцінки нерухомого майна) або наявність у претендента необхідних документів, що передбачені для суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель згідно із Законом України «Про оцінку земель» (у разі виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок);
  • досвід роботи з оцінки подібного майна;
  • конкурсна пропозиція претендента.

Усі документи посвідчуються підписом, а їх копії – згідно чинного законодавства.

Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат пов’язаних з виконанням робіт.

Місцезнаходження комісії: м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29, каб. № 5, телефон (05343) 3 18 92.

Додатки:

Заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Інформація про об'єкт оцінки (для визначення вартості необоротних активів, цілісних майнових комплексів, індивідуально визначеного майна, земельних ділянок)