01.10.2023 07:47

Шановні вчителі, працівники освіти, ветерани освітянської ниви!

6518f9ccc1a85__img-2f8262628a84df42600636565872ebf2-v.jpg

День працівників освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.

Цього року професійне свято обпалене війною, але попри це, працівники закладів освіти продовжують тримати свій освітній фронт.

Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаю Вам міцного здоров`я, творчої енергії та успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності!

ВСІМ мирного неба та ПЕРЕМОГИ!

З повагою – в.п.міського голови-секретар ради                             Василь ФЕЩЕНКО