30.09.2023 12:18

#День_води

6517e7fd399cc__7.jpg

У п'ятницю, 29 вересня, працівники виконавчого апарату Кобеляцької міської ради спільно з КП «Водоканал Плюс» долучилися до всеукраїнської акції єднання «День води» й зібрали сміття з прибережної смуги річки Кобелячка.

За декілька годин очищення прибережної захисної смуги річки Кобелячки зібрали велику кількість сміття. Найпопулярніші знахідки на локаціях: пляшки, упаковка, обгортки, пакети. Також часто зустрічалися скло, папір та відходи органічного походження.

У рамках акції також була спиляна молода паросль біля мосту, скошена трава та прибрано майданчик для збору твердих побутових відходів.

Метою заходу є привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля. Закликаємо жителів громади бути екологічно свідомими.

1.jpg 10.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg