30.09.2023 08:20

6517b03f5d880__IMG_0410.jpg

28 вересня, напередодні Дня пам’яті загиблих захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, у центрі міста Кобеляки поряд з пам’ятником Тарасу Шевченку відбулося урочисте відкриття пам’ятної експозиції полеглим захисникам України.

Участь у відкритті експозиції взяли представники міської влади, старости старостинських округів, родичі загиблих, представники духовенства і громад, звідки були родом загиблі воїни та містяни.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до експозицій присутні вшанували пам'ять загиблих захисників.

Схиляємо голови перед пам’яттю усіх українських воїнів-захисників, Героїв, які своїм життям заплатили за нашу незалежність.

Ідея створення пам’ятної експозиції належить заступниці міського голови Олені Стадніковій та Вадиму Ситнику.

До реалізації експозиції долучились колишні військовослужбовці Богдан Царичанський, Антон Редька, Антон Совенко, Віктор Акімов, Юрій Пронженко, Олександр Каплатий, Владислав Масич, Олексій Северин та Антон Бабич.

Дякуємо місцевим підприємцям за фінансову підтримку - Сергію Гаврилюку, Юрію Дейнеці та Роману Василенку.

IMG_0411.jpg IMG_0413.jpg IMG_0416.jpg