28.09.2023 10:05

Відбулося засідання служби у справах дітей

651525cb8cf6d__IMG_7638.JPG

Кожного місяця в міській раді проводиться засідання комісії з питань захисту прав дитини, головним завданням якої є сприяння у забезпеченні реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та запобігання дитячій бездоглядності.

Вчора, 27 вересня, під головуванням заступника міського голови Сергія Омельченка відбулося чергове засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради.

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісією розглянуто дванадцять питань, які стосувалися надання дозволів на вчинення правочину щодо нерухомого/рухомого майна дитини та надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Усі питання попередньо були детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей міськвиконкому.

За результатами засідання були прийняті компетентні рішення.

IMG_7632.jpg IMG_7638.jpg IMG_7640.jpg