22.09.2023 15:11

Шановні жителі громади!

650d84cb22ade__20230101080720.jpg

Враховуючи те, що сьогодні Україна знаходиться у стані війни, а наша територіальна громада у відносному спокою, кожен свідомий житель повинен нести відповідальність щодо забезпечення її життєдіяльності та підтримки, насамперед через сплату податків. Від вчасно сплачених податків залежить наповнення нашого з Вами бюджету.

Публікуємо оновлений перелік боржників, наданий ГУ ДПС у Полтавській області, які станом на 01.09.2023 року мають податкову заборгованість до місцевого бюджету в сумі, яка не перевищує 3060,00 грн. Перевірити наявність боргу можна за посиланням.

Заздалегідь вдячні всім платникам за сумлінне виконання зобов’язань по сплаті податків та наповнення бюджету Кобеляцької міської територіальної громади у цей нелегкий для нашої країни час.

Для уточнення інформації про суми, дати та підстави виникнення податкового боргу пропонуємо перевірити повідомлення в «Електронному кабінеті платника податків» http://cabinet.tax.gov.ua або звернутись до фахівців податкової служби за адресою: м.Кобеляки, вул.Касьяна, 2, тел. 3-25-93.

Дякуємо за розуміння!